ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Zakupy ze stylistką Kraków Nowy Sącz Rzeszów
Dzięki wspólnym zakupom zyskasz zestawy ubrań świetnie dopasowane do Twojego stylu życia, osobowości oraz sylwetki. Pożegnasz się z problemem “nie mam co na siebie włożyć”, a codzienne komponawanie stylizacji będzie dla Ciebie czymś łatwym i przyjemnym.

Nasze spotkanie rozpoczniemy od wspólnej rozmowy, podczas której będę chciała poznać Twoje preferencje, zapotrzebowania zakupowe oraz styl życia, abym mogła jak najlepiej dopasować do nich Twoją nową garderobę i zaplanować nasze zakupy.

Za cel stawiam sobie pełne zadowolenie Klientów, dlatego to Ty ostatecznie decydujesz o budżecie oraz o tym czy kupujemy wybrane dla Ciebie rzeczy, czy szukamy czegoś innego.

Z wielką chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą – udzielę Ci wiele wartościowych wskazówek dotyczących stylizacji. Oczywiście po wspólnych zakupach pozostaję do Twojej dyspozycji przez kolejne tygodnie – śmiało możesz dzwonić lub pisać maile, gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości stylizacyjne.

CZAS TRWANIA USŁUGI: do 6 godzin

CENA USŁUGI: 999 zł

Działam na terenie całej Polski. Poza województwem małopolskim i podkarpackim (do Rzeszowa) doliczane są koszty dojazdu.

Copyright @ 2023 Angelika Zielińska