ZAKUPY ONLINE

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz udać się ze mną na zakupy do sklepów stacjonarnych, to usługa zakupów online jest właśnie dla Ciebie.

W ramach zakupów online, możesz wybrać jedną spośród dwóch opcji:
– 30 propozycji stylizacji na podstawie 16 elementów garderoby z aktualnego asortymentu sklepów
– 10 całkowicie różnych propozycji stylizacji na konkretną okazję

W ramach pierwszej opcji wybieram dla Ciebie 16 elementów garderoby, które możesz zamówić aktualnie w sklepach i tworzę z nich ponad 30 propozycji stylizacji, które są gotowe do noszenia.

Elementy garderoby oraz stylizacje przygotowuję na podstawie wcześniejszego kontaktu mailowego, w którym poznaję m. in. Twoje potrzeby, styl życia, typ sylwetki oraz urody oraz preferencje modowe. Ty ustalasz również budżet.

Otrzymujesz zestaiwnie z 16 elementami garderooby wraz z linkiem do każdego produktu oraz 30 propozycji stylizacji z tych elelemntów.

Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie zbudować kapsułową garderobę, w której z niewielkiej ilości rzeczy będziesz w stanie tworzyć wiele różnych zestawów, w pełni wykorzystując zakupione rzeczy. Codzienny wybór stylizacji będzie przyjemnością i czymś łatwym.
Druga opcja świetnie sprawdzi się, jeżeli poszukujesz stylizacji na konkretną okazję. Otrzymasz ode mnie 10 różnych propozycji pełnych stylizacji z aktualnie dostępnego asortymentu sklepowego, dopasowanych indywidualnie do Ciebie, Twoich potrzeb, sylwetki, okazji, preferowanego stylu oraz budżetu. Impreza firmowa, bal, konferencja, przyjęcie weselne, chrzciny, wystąpienie publiczne, ważna prezentacja, sesja biznesowa – na te i wiele innych okazji odpowiednio dobrana stylizacja to jeden z kluczowych elementów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że będziesz wyglądać świetnie i nie popełnisz wizerunkowego faux pas, to uta usługa będzie na pewno dobrym wyborem.

CENA USŁUGI: 699 zł

Copyright @ 2023 Angelika Zielińska