PRZEGLĄD SZAFY

Przegląd szafy ze stylistką
Jeżeli Twoja szafa i jej zawartość Cię przytłacza, nie potrafisz skompletować stylizacji, w których czułabyś się wyjątkowo i profesjonalnie, a codzienne wybieranie zestawów to dla Ciebie prawdziwa katorga lub jeśli po prostu potrzebujesz pewnego rodzaju oczyszczenia przestrzeni, to usługa przeglądu szafy jest właśnie dla Ciebie.

Na początku określimy, jakie fasony, kroje i kolory do Ciebie pasują. Ustalimy również, jaki styl będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Następnie, na podstawie tego oraz Twojego trybu życia dokonamy przeglądu szafy. Pozbędziemy się ubrań, które do Ciebie nie pasują i niszczą wizerunek, do którego dążysz. Z pozostałych utworzymy gotowe zestawy.

Na koniec przygotuję dla Ciebie listę rzeczy, których brakuje w Twojej szafie. Dzięki tej usłudze zyskasz uporządkowaną garderobę z ubraniami, w których wyglądasz pięknie i stylowo, w pasujących do Ciebie kolorach i fasonach. A codzienny dobór stylizacji będzie czymś łatwym i przyjemnym.

CZAS TRWANIA USŁUGI: do 4-6 godzin

CENA USŁUGI: 899 zł 

Działam na terenie całej Polski. Poza województwem małopolskim i podkarpackim (do Rzeszowa) doliczane są koszty dojazdu.

Copyright @ 2023 Angelika Zielińska