METAMORFOZA

Metamorfoza
Jest to usługa łącząca zmianę całkowitego wizerunku zewnętrznego wraz z pracą nad wnętrzem. Działają nad nią eksperci: stylistka i coach, wizażystka, fryzjer oraz fotograf, który uwieczni Twoją przemianę podczas sesji zdjęciowej.

Dzięki metamorfozie zyskasz nowy, wydobywający Twoje wszelkie atuty wizerunek oraz wniesiesz swoją pewność siebie i poczucie atrakcyjności na wyższy poziom.

Pierwszy dzień zaczynamy od pracy nad Twoją aktualną garderobą. Porozmawiamy o Twoim stylu, potrzebach i wymaganiach wizerunkowych oraz dokonamy przeglądu Twojej szafy lub walizki. Podczas tego spotkania zajmiemy się również wydobyciem potencjału, pewności siebie oraz świadomości Twoich mocnych stron.

Drugiego dnia udamy się na wspólne zakupy, a po nich spotkasz się z wizażystką, która nauczy Cię odpowiedniej pielęgnacji oraz wykonywania najlepszego dla Ciebie makijażu.

Trzeciego dnia czeka Cię wizyta u fryzjera, który zmieni Twoją fryzurę. Następnie wizażystka wykona Ci makijaż i przygotujemy Cię do sesji zdjęciowej, którą wykona profesjonalny fotograf.
PRZED METAMORFOZĄ
METAMORFOZA METAMORFOZY STYLISTKA STYLIZACJA SESJI ZDJĘCIOWYCH ANGELIKA ZIELIŃSKA
METAMORFOZY METAMORFOZA STYLISTKA SESJI ZDJĘCIOWYCH ANGELIKA ZIELIŃSKA
CZAS TRWANIA USŁUGI: 3 dni

CENA USŁUGI: 2999 zł (pełny pakiet metamorfozy)
Usługę metamorfozy możesz zrealizować na terenie Krakowa, Rzeszowa lub Nowego Sącza. Jeżeli chcesz pominąć kóryś etap metamorfozy, skontaktuj się i zapytaj o cenę, gdyż będzie wtedy niższa.
Copyright @ 2023 Angelika Zielińska