SZKOLENIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ I STUDENTÓW UCZELNI Z ZAKRESU SAVOIR-VIVRE, ETYKIETY, AUTOPREZENTACJI, WIZERUNKU

szkolenia i warsztaty z wizerunku autoprezentacji i savoir-vivre etykiety dla szkół i uczelni-Angelika Zielińska Trenerka Wizerunku Osobista Stylistka Coach
Poza szkoleniami dla firm, korporacji, instytucji, stowarzyszeń czy salonów odzieżowych, często prowadzę również warsztaty dla szkół, skierowane do uczniów i studentów, ale i też przy okazji do nauczycieli i wykładowców.

Wiedza oraz umiejętności z zakresu savoir-vivre, odpowiedniej autoprezentacji czy świadomego kreowania wizerunku są ważne nie tylko w życiu zawodowym i biznesie, ale również na co dzień i warto, aby przybliżać tę tematykę także uczniom i studentom.

Dzięki temu będą z większym szacunkiem traktować siebie oraz innych, będą potrafić odpowiednio się zaprezentować podczas różnych okazji, łatwiej będzie im się komunikować i budować relacje międzyludzkie. Co więcej, taka wiedza i umiejętności są również bardzo pomocne podczas wkraczania w dorosłe życie.

Jeżeli uważają Państwo, że takie spotkanie byłoby wartościowe np. dla szkoły lub uczelni, w której Państwo pracują, to zapraszam do kontaktu, a chętnie podeślę zakres takiego szkolenia oraz wszelkie informacje.

Moja firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00174/2020.
CENA USŁUGI: ustalana indywidualnie
Copyright @ 2023 Angelika Zielińska